Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Úvod

Naše činnost

Společnost VAMIZ spol. s r. o. nabízí fyzickým a právnickým osobám komplexní účetnické služby, spočívající ve vedení podvojeného účetnictví a daňové evidence, personalistiky a mezd a poradenství. Začínajícím podnikatelům poskytneme komplexní poradenský servis související se založením živnosti či firmy ( obchodní společnosti ) a seznámíme je se všemi povinnostmi vyplývajícími z podnikatelské činnosti.

 

Proč si nechat vést účetnictví společností VAMIZ spol. s r. o.?

  • ručíme za správnost vedení Vašeho účetnictví
  • pracujeme vždy na straně zájmu našich klientů
  • realizujeme moderní postupy při vedení účetnictví
  • disponujeme zkušenými profesionály s dlouholetou praxí v oboru
  • využíváme výhradně moderních technologií, vč. počítačových softwarů
  • jsme pojištěni proti případným škodám

Rozhodnete-li se nechat si vést účetnictví externí firmou, získáte tímto krokem pro sebe či svou společnost následující výhody:

 

1) Úspora mzdových nákladů

Výše paušálního poplatku za vedení účetnictví externí firmou zpravidla ani nedosáhne průměrné hrubé mzdy účetní zaměstnané na plný pracovní úvazek. K této hrubé mzdě zaměstnance dále musíte pravidelně připlácet 35% na sociálním a zdravotním pojištění organizace.

 

2) Externí firma vždy zajistí ve sjednaném termínu veškeré výstupy ( výkazy, daňová přiznání apod. )

Zaměstnanec v případě nemoci, dovolené nebo ošetřování člena rodiny, tyto výstupy vždy zajistit nemůže. V externí účetní firmě se touto problematikou vždy zabývají min. 2 – 3 pracovníci, kteří se mohou kdykoli vzájemně zastoupit.

 

3) Úspora nákladů na školení vlastních zaměstnanců

Vzhledem k neustálým změnám v legislativě a ještě ne zcela dokončenému procesu sjednocení legislativy s EU, jsou změny v zákonech prakticky na denním pořádku. Odborná školení daňových poradců a účetních si hradí externí firma sama. Ceny těchto školení se pohybují v řádech desetitisíců korun ročně.

 

4) Úspora nákladů za ekonomický software

U malých a středních firem zpravidla veškerá účetní agenda probíhá v rámci ekonomického softwaru. Moderní softwarové vybavení je v současné době nákladnou záležitostí, a to nejenom z hlediska financí, ale také času stráveného nad studováním uživatelských příruček či návštěvou různých školení.

 

5) Náhrada škod

Naše společnost je pojištěna vůči škodám způsobeným našim klientům u smluvní pojišťovny. Tuto skutečnost vám rádi doložíme na vyžádání. 

 

 

TOPlist